Sık Sorulan Sorular

Parkzon Havuz Güvenliği hakkında aklınıza takılan sorulara buradan yanıt bulabilirsiniz.

Havuzun tamamını çevirmesem olmaz mı?

Havuzun konumuna göre tüm havuz çevresine veya bir bölümüne uygulanabilir. Amaç çocuğun istem dışı havuza yaklaşmasını önlemektir.

Monte edilen bir havuz bariyerini ne kadar zamanda çıkarır, takarım?

Birkaç dakika içinde çıkarabilir ve takabilirsiniz. Paneller rulo haline geldiğinden çok küçük bir alanda saklayabilirsiniz. Taşıması da kolaydır.

Dış ortamda güneş ve suya ne kadara dayanıklıdır?

10 yıl garantili olup, aşırı sıcak ve soğuklar dahil bariyerlerde hiçbir deformasyon meydana gelmez.

Ne kadar güvenlidir?

ABD’de 40 yıldır kullanılmakta olup, Amerikan ASTM f15.49 havuz güvenlik standartlarına sahiptir.

Havuz Güvenlik Bariyeri havuz çevresine yer nasıl tutturuluyor?

Havuz Bariyerinin konulacağı yerlere 3 cm çapında 10 cm derinliğinde özel aparat ile delikler açılıyor. Deliklerin içersine özel plastik yuvalar (SLEEVES) yerleştiriliyor ve bu yuvalar içersine Havuz Bariyerinin direkleri geçirilip , paneller birbirlerine bağlanarak son derece güçlü bir güvenlik çemberi oluşturuluyor.Havuz Bariyeri direkleri çıkarıldıktan sonra , açılmış olan delikler (SLEEVES) özel kapakları ( CUPS) ile kapatılabiliyor ve istenildiğinde kapaklar tekrar açılıp direkler yuvalarına monte edilebiliyor.

Evimi bebek/çocuk güvenli hale getirmemin maliyeti nedir?

Bebek güvenliği hizmetimizi iki aşamada sunmaktayız. Biz bir evi bebek güvenli hale getirmek için gittiğinizde önce evi, ebeveyn ile birlikte oda oda dolaşıp, kaza risklerini belirliyoruz. Buna göre uygun ürünleri seçiyoruz. Ayrıca ebeveyn güvenlik önlemlerini içeren tavsiye ve önerilerde bulunuyoruz. Evde dolaşıp, değerlendirme yapmamız yaklaşık (2) saat sürmektedir. Değerlendirme sonucu bir teklif hazırlıyoruz. Bir evin güvenli hale getirilmesinin maliyeti evin büyüklüğüne ve seçilen ürünlere göre değişmektedir. Hazırlanan bu teklif ebeveyn tarafından kabul edilirse, iş programımıza göre evde montaj işi için çalışmaya başlıyoruz. Bu çalışma işe göre, montajın durumuna göre 3-7 saat arasında sürmektedir.

Ürün ve servisinize ne kadar süre ile garanti veriyorsunuz?

Biz çocuğunuzun güvenli olması, sağladığınız ürün ve servisin etkili olmasını isteriz. Bizim birçok ürün ve servisimiz hala kullanımda ve çok memnunlar.